OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GMINY SZAFLARY
GMINA SZAFLARY
             

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

.:MENU:.

- AKTUALNOŚCI
- URZĄD GMINY
- KULTURA I SZTUKA
- SOŁECTWA
- SZKOŁY
- KONKURSY
- GOSPODARKA
- ORGANIZACJE
- TURYSTYKA
- SPORT
- HISTORIA
- PARAFIE
- ZDJĘCIA
- MAPY

.:FOTO:.

TATRY ZIMĄ

.:KALENDARZ:.

PORTAL /ZASKALANIE PAMIĘTAJĄ O SENIORACH POLSKA / MAŁOPOLSKIE / NOWOTARSKI

.:ZASKALANIE PAMIĘTAJĄ O SENIORACH :.

ZASKALANIE PAMIĘTAJĄ O SENIORACH

     Z okazji Dnia Seniora, który przypada 29 października drugoklasiści razem ze swoją wychowawczynią Bogusławą Czyż udali się do Domu Opieki Społecznej „Smrek” w Zaskalu aby złożyć życzenia pensjonariuszom.
Uczniowie zostali gościnnie przyjęci przez p. Dyrektor oraz p. Bernadkę. Dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczny o tematyce jesiennej. Wiele wzruszenia dostarczyła oglądającym schola „Gloria Dei”, która przedstawiła program o życiu naszego Ojca Świętego przygotowany przez panie: Marię Lichaj i Elżbietę Poniedziałek. Uczniowie wręczyli Seniorom upominki, obrazy z kompozycjami kwiatowymi oraz laurki z życzeniami wielu lat zdrowia. Należy zaznaczyć, iż zaskalanie opiekują się mogiłami zmarłych pensjonariuszy, którzy są pochowani na parafialnym cmentarzu w Zaskalu.
Chwile spędzone w DOS ”Smrek” zawsze pozostają naszym wychowankom w pamięci, uczą szacunku i zrozumienia wobec drugiego człowieka.

Bogusława Czyż

[URZĄD GMINY]  [KULTURA I SZTUKA]  [SOŁECTWA]  [SZKOŁY]  [GOSPODARKA]  [ORGANIZACJE]  [TURYSTYKA]  [SPORT]  [HISTORIA]  [PARAFIE]  [ZDJĘCIA]  [MAPY]