OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GMINY SZAFLARY
GMINA SZAFLARY
             

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

.:MENU:.

- AKTUALNOŚCI
- RADA GMINY
- URZĄD GMINY
- KULTURA I SZTUKA
- SOŁECTWA
- SZKOŁY
- KONKURSY
- GOSPODARKA
- ORGANIZACJE
- TURYSTYKA
- SPORT
- HISTORIA
- PARAFIE
- ZDJĘCIA
- MAPY
- PRZETARGI
- OPŁATY
- ODPADY/OCHRONA
         ŚRODOWISKA

ELEKTRONICZNA PLATFORMA USŁUG ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

GMINNA KOMISJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SZAFLARACH

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SZAFLARACH

    SPÓŁKA WODNA MARUSZYNA CENTRUM

.:FUNDUSZE EUROPEJSKIE:.

.:KALENDARZ:.

.:INTERAKTYWNA POLSKA:.

.:PODHALAŃSKA LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA:.

PODHALAŃSKA LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA

.:SMAK NA PRODUKT:.

SMAK NA PRODUKT

.:BIURO INICJATYW SPOŁECZNYCH:.

.:6 LATKU WITAJ W SZKOLE:.

6 LATKU WITAJ W SZKOLE

.:6 LATKU WITAJ W SZKOLE
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
:.

.:PAMIĘTAJ O SZKOLE:.

.:NARODOWE SIŁY REZERWOWE:.

PORTAL / AKTUALNOŚCI POLSKA / MAŁOPOLSKIE / NOWOTARSKI

.:AKTUALNOŚCI:.

13.05.2014

KRÓTKO O KLUBIE LKS „SKALNI „ ZASKALE

      Klub powstał w 2000 roku - sekcja piłka nożna
W latach 2000-2006 zespół występował w klasie „C” PPPN Nowy Targ
W sezonie 2006/2007 awans do klasy „B”, po sezonie spadek do klasy „C”.
W sezonie 2007/2008 zespół zajmując I miejsce w klasie „C” ponownie awansuje do klasy „B”. Od sezonu 2008/2009 do 2012/2013 zespół występował w klasie „B”
Od sezonu 2013/2014 zespół występuje w klasie „A”.
W latach 2000-2010 prezesem klubu był Władysław Plewa.
Od 2011 r. prezesem klubu jest Andrzej Tylka.

więcej >>>

27.02.2014

DAMIX OBRONIŁ PUCHAR …..

      II Turniej Piłki Halowej o Puchar Gminy Szaflary przeszedł do historii. Kolejna edycja rozgrywek odbyła się w niedzielę 16 lutego 2014 na hali w Ludźmierzu. Już po raz kolejny z inicjatywy Radnych Gminy Szaflary, przy wsparciu finansowym Urzędu Gminy Szaflary udało się przeprowadzić wspaniałe zawody sportowe. Udział w zawodach wzięło 7 drużyn z terenu Gminy Szaflary oraz licznie zgromadzona publiczność, która kibicowała swoim faworytom. Turniej stał na wysokim poziomie i każdy mecz wydawał się być niewiadomą. Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn takich jak: DAMIX – obrońca trofeum z zeszłego roku, klub sportowy Skalni Zaskale tak jak i w zeszłym roku wystawił dwie równe, dobrze przygotowane drużyny: Zaskale 1 i Zaskale 2, drużyna Viva/Spajki wymieniana w grona faworyta, a także zespół pomarańczowych Kalata Team z Szaflar, ekipa Maruszyna Team złożona z młodych zawodników oraz Fajermani, zespół składający się z m.in. strażaków z OSP Maruszyna i OSP Pitoniówka.

więcej >>>

19.09.2013

PIKNIK HOKEJOWY

      W niedzielę 15 września na parkingu obok lodowiska w Nowym Targu od godz. 14 rozpoczął się Piknik hokejowy. Impreza ta była jednocześnie uroczystym rozpoczęciem sezonu hokejowego. Dla najmłodszych uczestników pikniku było wiele atrakcji. Jedną ze sportowych konkurencji, która nas interesowała, był rozgrywany na Orliku, obok nowotarskiego lodowiska, turniej piłki nożnej, w którym rywalizowały drużyny ze szkół podstawowych powiatu nowotarskiego.

więcej >>>

03.05.2013

I TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ o „PUCHAR GMINY SZAFLARY”

      17.03.2013 odbył się I Turniej Piłki Halowej o Puchar Gminy Szaflary. Jak wiadomo na terenie gminy działają kluby piłkarskie, które dobrze radzą sobie w piłkarskich rozgrywkach zarówno na trawie jak i w futsalu. Do organizowanego co roku na trawie Turnieju o Puchar Wójta Gminy Szaflary dołączyła rywalizacja na hali. Turniej wzbudził zainteresowanie wielu drużyn oraz licznie przybyłych kibiców, którzy momentami szczelnie wypełnili obiekt w Ludźmierzu. Impreza przypominała piłkarską ucztę dla fanów futbolu.

więcej >>>

03.01.2013


Z DZIAŁALNOŚCI LKS ”SKALNI” ZASKALE      Piłkarze LKS „Skalni” Zaskale grali w sezonie 2012/2013 w klasie „B” –Zachód PPPN w Nowym Targu i po sezonie jesiennym zajmują wysokie 2 miejsce w tej klasie rozgrywek. Jest to najwyższe miejsce w historii istnienia klubu z dużymi szansami na uzyskanie awansu do klasy „A” w następnym sezonie piłkarskim.

więcej >>>


Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Rabie Wyżnej

              W dniu 11 maja 2007 r. w Gimnazjum nr 1 w Rabie Wyżnej odbyło się podsumowanie Powiatowego Turnieju BRD, na którym drużyna gimnazjum z naszej szkoły w składzie : Strama Andrzej, Strama Łukasz i Gał Janusz; odebrała za zdobyte I miejsce w turnieju wspaniałe nagrody. Nagrody ufundowała Gmina Szaflary, a w imieniu Wójta gminy- Stanisława Ślimaka wręczył je Zbigniew Strama – Inspektor ds. oświaty w tejże gminie.

Drużyna Gimnazjum na Wojewódzkim Turnieju BRD

               Drużyna gimnazjum w Maruszynie w składzie: Strama Łukasz, Gał Janusz oraz Zwierz Rafał; reprezentowała powiat nowotarski w Wojewódzkim Turnieju BRD, który odbył się 10 maja 2007 r. w SP w Krzywaczce. Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a nasza drużyna w swoim debiucie na zawodach tej rangi uplasowała się w środku stawki. Uczniowie nieźle poradzili sobie z jazdą po torze sprawnościowym i miasteczku komunikacyjnym, gorzej natomiast ,,poszedł" im test wiedzy. Mimo wszystko i tak należą się im wielkie GRATULACJE!!!

Mistrzostwa Gminy Szaflary w Siatkówkę

              Drużyna chłopców z Gimnazjum w Maruszynie Dolnej zdobyła I miejsce w Mistrzostwach Gminy Szaflary, odbywających się 28 i 29 maja 2007r. w Zaskalu. Turniej stał na wysokim poziomie, a udział wzięły wszystkie drużyny z terenu Gminy Szaflary ( oprócz Bańskiej Wyżnej ). Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, nie tracąc w całym turnieju nawet jednego seta, a Andrzej Strama został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.
Skład drużyny chłopców:
1. Strama Andrzej
2. Borowicz Stanisław
3. Mucha Marcin
4. Donga Dariusz
5. Gil Robert
6. Mirga Mateusz
7. Strama Łukasz
8. Gil Patryk

Tomasz PodlipniARCHIWUM
/AKTUALNOŚCI /2014 /2013 /2012 /2011 /2010 /2009 /2008 /2007 /2006 /2005 /

[URZĄD GMINY]  [KULTURA I SZTUKA]  [SOŁECTWA]  [SZKOŁY]  [GOSPODARKA]  [ORGANIZACJE]  [TURYSTYKA]  [SPORT]  [HISTORIA]  [PARAFIE]  [ZDJĘCIA]  [MAPY]  [PRZETARGI] [OPŁATY]  [GKRPA]