OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GMINY SZAFLARY
GMINA SZAFLARY
             

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

.:MENU:.

- AKTUALNOŚCI
- URZĄD GMINY
- KULTURA I SZTUKA
- SOŁECTWA
- SZKOŁY
- KONKURSY
- GOSPODARKA
- ORGANIZACJE
- TURYSTYKA
- SPORT
- HISTORIA
- PARAFIE
- ZDJĘCIA
- MAPY

.:FOTO:.

TATRY ZIMĄ

.:KALENDARZ:.

PORTAL / II SZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK POLSKA / MAŁOPOLSKIE / NOWOTARSKI

.:BUDOWA SALI GIMNASTYCZNEJ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ W MARUSZYNIE DOLNEJ:.


               Celem podjęcia budowy sali gimnastycznej przez Gminę Szaflary jest poprawa warunków nauki, pracy nauczycieli oraz rozwoju fizycznego uczniów.
               Sala będzie połączona przewiązką ze szkołą. W budowanej sali planuje się sanitariaty, natryski, szatnie, magazyn sprzętu, kantorek dla nauczyciela. Wymiary sali gimnastycznej to 12 metrów szerokości, 24 m długości oraz 4,5 m wysokości. Projektowana jest antresola z widokiem na salę.
               Od 1 lipca 2008 roku trwają roboty ziemne związane z budową upragnionej sali gimnastycznej przy szkole w Maruszynie Dolnej. Przetarg wygrała Firma "BUDEKO" z Nowego Sącza. Plac budowy jest ulokowany w terenie niedostępnym i trudnym, ale wykonawcy radzą sobie świetnie. Już są widoczne pierwsze efekty pracy na budowie, które obrazują zdjęcia.
               Liczymy, że po wybudowaniu sali poprawi się rozwój motoryczny młodzieży i polepszą się warunki pracy nauczycieli. Dostępność sali w czasie pozalekcyjnym wpłynie pozytywnie na aktywizację osób chętnych do uprawiania sportu. Udostępnienie sali młodzieży pozaszkolnej i dorosłym mieszkańcom Maruszyny umożliwi powstawanie drużyn sportowych, a także wpłynie na pożyteczne zagospodarowywanie wolnego czasu.


[URZĄD GMINY]  [KULTURA I SZTUKA]  [SOŁECTWA]  [SZKOŁY]  [GOSPODARKA]  [ORGANIZACJE]  [TURYSTYKA]  [SPORT]  [HISTORIA]  [PARAFIE]  [ZDJĘCIA]  [MAPY]