|
|
.:
XIV EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO
KTO TU RZĄDZI? PRACA SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W NASZEJ WSI
:.
|
XIV EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO
KTO TU RZĄDZI? PRACA SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W NASZEJ WSI
PROTOKÓŁ Z POSIEDZENIA KOMISJI KONKURSOWEJ
Dnia 26 lutego 2014 r., w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Bańskiej Niżnej, odbyło się posiedzenie komisji oceniającej prace nadesłane na konkurs plastyczny: „Kto tu rządzi? Praca sołtysa i rady sołeckiej w naszej wsi”. W skład komisji weszły nauczycielki plastyki i edukacji wczesnoszkolnej z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bańskiej Niżnej, będącego organizatorem konkursu.
Na konkurs nadesłano 207 prac z kilkudziesięciu placówek szkolnych zlokalizowanych na terenie małych miejscowości województw: małopolskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego. Otrzymano 61 prac w pierwszej kategorii wiekowej (oddziały przedszkolne i klasy I-II), 70 prac w drugiej kategorii (klasy III-IV) i 76 prac w kategorii trzeciej (klasy V-VI).
KATEGORIA PIERWSZA - oddziały przedszkolne oraz klasy I - II:
I MIEJSCE: Katarzyna Pogwizd - kl II –
Szkoła Podstawowa w Przyszowej
op. Halina Mordarska
|
I MIEJSCE: Katarzyna Pogwizd - kl II
Szkoła Podstawowa w Przyszowej
op. Halina Mordarska |
II MIEJSCE: Natalia Bysiek – kl. II – Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
op. Anna Zając
|
II MIEJSCE: Natalia Bysiek – kl. II
Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu op. Anna Zając
|
III MIEJSCE : Jakub Talarczyk – kl. II
– Szkoła Podstawowa w Młyńczyskach
op. Grażyna Hajduk
|
III MIEJSCE: Jakub Talarczyk – kl. II
Szkoła Podstawowa w Młyńczyskach
op. Grażyna Hajduk
|
WYRÓŻNIENIA: Mateusz Talarczyk – kl. II
– Szkoła Podstawowa w Młyńczyskach
op. Grażyna Hajduk
Oliwia Bodziony – kl. I
– Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
op. Anna Zając
Dominika Wysocka – kl. II
– Publiczna Szkoła Podstawowa w Elgnowie op. Bogumiła Kopka
Karolina Guroś – kl. II
– Szkoła Podstawowa w Dębnie
op. Grażyna Słowik
|
|
WYRÓŻNIENIA: Mateusz Talarczyk – kl. II
Szkoła Podstawowa w Młyńczyskach
op. Grażyna Hajduk
|
WYRÓŻNIENIA:
Oliwia Bodziony – kl. I
Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
op. Anna Zając
|
|
|
WYRÓŻNIENIA: Dominika Wysocka – kl. II
Publiczna Szkoła Podstawowa w Elgnowie
op. Bogumiła Kopka
|
WYRÓŻNIENIA: Karolina Guroś – kl. II
Szkoła Podstawowa w Dębnie
op. Grażyna Słowik
|
|
KATEGORIA DRUGA - klasy: III-IV
:
I MIEJSCE: Martyna Tomulik – kl. III
–Szkoła Podstawowa w Bogumiłowicach
op. Małgorzata Gołąb
|
I MIEJSCE: Martyna Tomulik – kl. III Szkoła Podstawowa w Bogumiłowicach
op. Małgorzata Gołąb
|
II MIEJSCE: Maria Budz – kl. III
- Szkoła Podstawowa w Dębnie
op. Danuta Myśliwiec
|
II MIEJSCE: Maria Budz – kl. III
Szkoła Podstawowa w Dębnie
op. Danuta Myśliwiec
|
III MIEJSCE: Amelia Wesołowska – kl. III
– Szkoła Podstawowa w Podszklu
op. Małgorzata Federak
|
III MIEJSCE: Amelia Wesołowska – kl. III
Szkoła Podstawowa w Podszklu
op. Małgorzata Federak
|
WYRÓŻNIENIA: Aleksandra Ryńska – kl. III
– Publiczna Szkoła Podstawowa w Elgnowie
op. Bogumiła Kopka
Aleksandra Biernacka- kl. IIIa
– Zespół Szkół w Łososinie Dolnej
Op. Paulina Zelek
Katarzyna Duda – kl. III – Szkoła Podstawowa w Młyńczyskach
op. Bernadeta Tokarczyk
Dominika Klimczak – kl. III
– Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
op. Anna Zając
|
|
|
WYRÓŻNIENIA: Aleksandra Ryńska – kl. III
Publiczna Szkoła Podstawowa w Elgnowie
op. Bogumiła Kopka
|
WYRÓŻNIENIA: Aleksandra Biernacka- kl. IIIa
Zespół Szkół w Łososinie Dolnej
Op. Paulina Zelek
|
WYRÓŻNIENIA: Katarzyna Duda – kl. III
Szkoła Podstawowa w Młyńczyskach
op. Bernadeta Tokarczyk
|
|
WYRÓŻNIENIA: Dominika Klimczak – kl. III
Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
op. Anna Zając
|
KATEGORIA TRZECIA – klasy: V-VI
:
I MIEJSCE: Ewelina Kopeć – kl. VI
–
Szkoła Podstawowa w Gronkowie op. Joanna Borowicz
|
I MIEJSCE: Ewelina Kopeć – kl. VI
Szkoła Podstawowa w Gronkowie
op. Joanna Borowicz
|
II MIEJSCE: Natalia Tokarz – kl.V
– Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
op. Anna Zając
|
II MIEJSCE: Natalia Tokarz – kl.V
Szkoła Podstawowa w Jastrzębiu
op. Anna Zając
|
III MIEJSCE: Wiktoria Suchojad – kl. V
– ZSPiG w Waksmundzie
op. Maria Stahl - Pałys
|
III MIEJSCE: Wiktoria Suchojad – kl. V
ZSPiG w Waksmundzie
op. Maria Stahl - Pałys
|
WYRÓŻNIENIA:
Krzysztof Kuźma – kl. V
–
Szkoła Podstawowa w Rojówce
op. Urszula Dunikowska
Kinga Wielgus – kl. VI
–
Szkoła Podstawowa w Sadowiu
op. Renata Szymańska
Natalia Drężek – kl. VI
–
Szkoła Podstawowa w Sokolicy
op. Elżbieta Nosek
Magdalena Niemiec – kl. VI
– Szkoła Podstawowa w Gronkowie
op. Joanna Borowicz
|
|
WYRÓŻNIENIA: Krzysztof Kuźma – kl. V
Szkoła Podstawowa w Rojówce
op. Urszula Dunikowska
|
WYRÓŻNIENIA: Kinga Wielgus – kl. VI
Szkoła Podstawowa w Sadowiu
op. Renata Szymańska
|
|
|
WYRÓŻNIENIA: Natalia Drężek – kl. VI
Szkoła Podstawowa w Sokolicy
op. Elżbieta Nosek
|
WYRÓŻNIENIA: Magdalena Niemiec – kl. VI
Szkoła Podstawowa w Gronkowie
op. Joanna Borowicz
|
Komisja wyraża szczere podziękowanie za udział w konkursie wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom. Przy ocenie prac komisja zwracała szczególną uwagę na samodzielność wykonania prac i oryginalne ujęcie tematu. Komisja doceniła ciekawe pomysły, estetyczne wykonanie dzieła i wykorzystanie nowatorskich technik plastycznych. Szczególne uznanie należy się przedstawicielom szkół nagrodzonych
i wyróżnionych.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!
Komisja konkursowa:
Urszula Grochulska- Kolasa
Dorota Rokicka
Anna Sichelska
Bańska Niżna, 27.02.2014 r.
|
|