OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GMINY SZAFLARY
GMINA SZAFLARY
             

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

.:MENU:.

- AKTUALNOŚCI
- RADA GMINY
- URZĄD GMINY
- KULTURA I SZTUKA
- SOŁECTWA
- SZKOŁY
- KONKURSY
- GOSPODARKA
- ORGANIZACJE
- TURYSTYKA
- SPORT
- HISTORIA
- PARAFIE
- ZDJĘCIA
- MAPY
- PRZETARGI
- OPŁATY
- ODPADY/OCHRONA
         ŚRODOWISKA

ELEKTRONICZNA PLATFORMA USŁUG ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

GMINNA KOMISJA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W SZAFLARACH

GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W SZAFLARACH

    SPÓŁKA WODNA MARUSZYNA CENTRUM

.:FUNDUSZE EUROPEJSKIE:.

.:KALENDARZ:.

.:PODHALAŃSKA LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA:.

.:SMAK NA PRODUKT:.

SMAK NA PRODUKT

.:BIURO INICJATYW SPOŁECZNYCH:.

.:6 LATKU WITAJ W SZKOLE:.

.:6 LATKU WITAJ W SZKOLE
WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE
:.

.:PAMIĘTAJ O SZKOLE:.

.:NARODOWE SIŁY REZERWOWE:.

PORTAL / Z DZIAŁALNOŚCI LKS ”SKALNI” ZASKALE POLSKA / MAŁOPOLSKIE / NOWOTARSKI

.: Z DZIAŁALNOŚCI LKS ”SKALNI” ZASKALE :.

Z DZIAŁALNOŚCI LKS ”SKALNI” ZASKALE

      Piłkarze LKS „Skalni” Zaskale grali w sezonie 2013/2014 wiosna w klasie „A” PPPN w Nowym Targu i po dobrym finiszu utrzymali się w tej klasie co jest sukcesem jak na beniaminka tej klasy. Najlepszym strzelcem drużyny był Marcin Król ,który zdobył 29 bramek co jest najlepszym wynikiem strzeleckim w całej klasie „A” . Również był to pierwszy rok gry nowo powstałej grupy „Młodzików -Skalni „.

      W sezonie 2014/2015 jesień zespół seniorów gra lepiej ,zdobył 19 pkt co plasuje zespół na 9 miejscu w tabeli. W Pucharze Podhala zespół jest w najlepszej ósemce zespołów całego Podhala co jest znaczącym sukcesem klubu. Młodzicy zdobywając doświadczenie piłkarskie zdołali zgromadzić parę punktów w tabeli. W tym wypadku nie najważniejsze są ligowe punkty lecz dobra zabawa i zdrowy tryb spędzania wolnego czasu.

      Dbając o rozwój młodych piłkarzy -dzieci i młodzieży klub LKS „Skalni” realizował zadanie „Organizacja zajęć sportowych dla dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych lub mogących być w zagrożeniu ‘’.Celem tego zadania było uświadomienie potrzeby zdrowego spędzania wolnego czasu, zdrowa rywalizacja w zespole, podniesienie poziomu wyszkolenia zawodników oraz przeciwdziałanie wszelkim uzależnieniom.

      Cel zadania został osiągnięty ,liczba ćwiczących znacznie się zwiększyła ,zespół gra coraz lepiej i przyciąga kolejne rzesze sympatyków. Zajęcia piłkarskie w klubie prowadzą trenerzy Stanisław Strama i Łukasz Piekarz . Treningi odbywają się systematycznie 2-3 razy w tygodniu na boisku bądź na sali gimnastycznej.

      Realizowane zadanie finansowane było ze środków Gminnej Komisji Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szaflarach pod kierownictwem Zofii Stramy. Klub wyraża podziękowanie za wsparcie finansowe. W ramach tego zadania zakupiono sprzęt piłkarski dla zawodników , prowadzono szkolenie zawodników oraz organizowano wyjazdy na mecze ligowe. Głównym sponsorem klubu jest sołectwo Zaskale ,które ze środków budżetu gminy Szaflary wspomaga finansowo działalność klubu.

      Należy jeszcze wspomnieć ,że w sierpniu tego roku oddano do użytku nową szatnię dla potrzeb klubu , z czego bardzo się cieszymy. Na koniec składam serdeczne podziękowania dla całego Zarządu klubu, trenerom, sympatykom i kibicom, którzy wspierają naszych piłkarzy . Piłkarzom dziękuję za dobrą grę i sportową postawę i życzę kolejnych sukcesów w 2015 roku.

Aktualne wiadomości o klubie ( tabele, zdjęcia i inne ) znajdują się na stronie: skalnizaskale.futbolowo.pl

 STRONA SKALNI ZASKALEPrezes klubu   
Andrzej Tylka

[URZĄD GMINY]  [KULTURA I SZTUKA]  [SOŁECTWA]  [SZKOŁY]  [GOSPODARKA]  [ORGANIZACJE]  [TURYSTYKA]  [SPORT]  [HISTORIA]  [PARAFIE]  [ZDJĘCIA]  [MAPY]