OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GMINY SZAFLARY
GMINA SZAFLARY
             

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

.:MENU:.

- AKTUALNOŚCI
- URZĄD GMINY
- KULTURA I SZTUKA
- SOŁECTWA
- SZKOŁY
- KONKURSY
- GOSPODARKA
- ORGANIZACJE
- TURYSTYKA
- SPORT
- HISTORIA
- PARAFIE
- ZDJĘCIA
- MAPY

.:FOTO:.

TATRY ZIMĄ

.:KALENDARZ:.

PORTAL / NAJMILSZE ŚWIĘTO POLSKA / MAŁOPOLSKIE / NOWOTARSKI

.:NAJMILSZE ŚWIĘTO:.


              DZIEŃ BABCI I DZIADKA już na stałe zagościł w kalendarzu imprez przedszkolnych. W tym roku babcie i dziadkowie zrobili nam cudowną niespodziankę. Prawie wszyscy przyszli zobaczyć występ swoich wnuków i wnuczek. Miłych gości aż trudno było pomieścić w sali.
               Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Maria Gołdyn witając szanownych gości. W imieniu personelu złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia. A następnie przemówiły przedszkolaki. Najpierw młodsze dzieci z pomocą wychowawczyni pani Kasi Bukowskiej wyrecytowały wiersze i pięknie zaśpiewały swoim babciom i dziadziusiom. Z kolei starszaki, przygotowane przez panią Władzię Szczechowicz i panią Kasię Pająk-Budz, zaprezentowały „Jasełka” i także zaśpiewały i powiedziały wiersze. Wszyscy goście byli bardzo wzruszeni. W imieniu dziadków pan Stanisław Szlęk podziękował dzieciom za wspaniały występ.
               Na koniec przedszkolaki wręczyły swoim babciom i dziadkom upominki. Po części artystycznej nasi goście udali się na poczęstunek przygotowany wspólnie z rodzicami, a dzieci otrzymały słodycze od dziadków.


1 2


1 2

[URZĄD GMINY]  [KULTURA I SZTUKA]  [SOŁECTWA]  [SZKOŁY]  [GOSPODARKA]  [ORGANIZACJE]  [TURYSTYKA]  [SPORT]  [HISTORIA]  [PARAFIE]  [ZDJĘCIA]  [MAPY]