X JUBILEUSZOWA EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO „KTO TU RZĄDZI? PRACA SOŁTYSA I RADY SOŁECKIEJ W NASZEJ WSI”
Na konkurs wpłynęło 110 prac dzieci z oddziałów przedszkolnych i szkół podstawowych z województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Nauczyciele-plastycy z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Nowym Targu przy ul. Jana Kazimierza 20, jako jury w składzie:
mgr Maria Bogdał – przewodniczący, nauczyciel plastyki
mgr Maria Mrożek – członek, nauczyciel plastyki
mgr Marcin Stawicki – członek, nauczyciel plastyki
Anna Wąchała – sekretarz
nagrodzili i wyróżnili nadesłane prace konkursowe.
Kategoria klas 0-II:
I MIEJSCE: Joanna Łomnicka, kl.I, SP w Jadamwoli, 34-606 Łukowica (n-l Anita Marcinowska)
Agnieszka Król, kl.I, SP w Jadamwoli, 34-606 Łukowica (n-l Ewa Walczak)
|
|
I MIEJSCE: Joanna Łomnicka, kl.I, SP w Jadamwoli, (n-l Anita Marcinowska) |
I MIEJSCE: Agnieszka Król, kl.I, SP w Jadamwoli, (n-l Ewa Walczak) |
II MIEJSCE: Bafia Karolina, kl.0, ZSPiG w Bańskiej Niżnej, 34-424 Szaflary (n-l Dorota Rokicka)
Patrycja Gębala, kl. I, SP w Ładnej, 33-156 Skrzyszów (n-l Jolanta Nowak)
|
|
II MIEJSCE: Bafia Karolina, kl.0, ZSPiG w Bańskiej Niżnej, (n-l Dorota Rokicka) |
II MIEJSCE: Patrycja Gębala, kl. I, SP w Ładnej, (n-l Jolanta Nowak) |
III MIEJSCE : Paweł Klag, kl.I, SP w Jadamwoli, 34-606 Łukowica (n-l Ewa Walczak)
Klaudia Hebda, kl.II, SP w Siekierczynie, 34-600 Limanowa (n-l Zdzisława Zoń)
Patrycja Matusik, kl.I, SP w Bieśniku, 38-331 Szalowa ( Lucyna Jamer - Książkiewicz)
|
|
|
III MIEJSCE: Paweł Klag, kl.I, SP w Jadamwoli, (n-l Ewa Walczak) |
III MIEJSCE: Klaudia Hebda, kl.II, SP w Siekierczynie, Zdzisława Zoń) |
III MIEJSCE: Patrycja Matusik, kl.I, SP w Bieśniku, ( Lucyna Jamer - Książkiewicz) |
WYRÓŻNIENIA: Klaudia Gacek, kl.II, SP w Dębnie, 34-434 Dębno (n-l Danuta Myśliwiec)
Natalia Kaczor, kl.II, SP w Ładnej, 33-156 Skrzyszów (n-l Marta Kokoszka)
Zuzanna Pociecha, kl.II, SP nr 2 w Męcinie, 34-654 Męcina (n-l Renata Szendera)
Patrycja Wierzycka, kl.I, SP w Młyńczyskach, 34-606 Łukowica (n-l Grażyna Hajduk)
Wiktoria Łukanus, kl.0, ZSPiG w Bańskiej Niżnej, 34-424 Szaflary (n-l Dorota Rokicka)
|
|
WYRÓŻNIENIA: Klaudia Gacek, kl.II, SP w Dębnie, (n-l Danuta Myśliwiec) |
WYRÓŻNIENIA: Natalia Kaczor, kl.II, SP w Ładnej, (n-l Marta Kokoszka) |
|
|
|
WYRÓŻNIENIA: Zuzanna Pociecha, kl.II, SP nr 2 w Męcinie, (n-l Renata Szendera) |
WYRÓŻNIENIA: Patrycja Wierzycka, kl.I, SP w Młyńczyskach, (n-l Grażyna Hajduk) |
WYRÓŻNIENIA: Wiktoria Łukanus, kl.0, ZSPiG w Bańskiej Niżnej, (n-l Dorota Rokicka) |
Kategoria klas III-IV:
I MIEJSCE: Sabina Kostrzewa,kl.IV, SP w Szalowej, 38-331 Szalowa ( Lucyna Jamer-Książkiewicz)
Barbara Maciuszek, kl.IV, SP w Jadamwoli, 34-606 Łukowica (n-l Anita Marcinowska)
|
|
I MIEJSCE: Sabina Kostrzewa,kl.IV, SP w Szalowej, ( Lucyna Jamer-Książkiewicz) |
I MIEJSCE: Barbara Maciuszek, kl.IV, SP w Jadamwoli, (n-l Anita Marcinowska) |
II MIEJSCE: Patrycja Rumian, kl.III, SP w Jadamwoli, 34-606 Łukowica (n-l Anita Marcinowska)
Maciej Gądek, kl.III, SP w Jadamwoli, 34-606 Łukowica (n-l Anita Marcinowska)
|
|
II MIEJSCE: Patrycja Rumian, kl.III, SP w Jadamwoli, (n-l Anita Marcinowska) |
II MIEJSCE: Maciej Gądek, kl.III, SP w Jadamwoli, (n-l Anita Marcinowska) |
III MIEJSCE: Anna Klag, kl.IV, SP w Jadamwoli, 34-606 Łukowica (n-l Anita Marcinowska)
Magdalena Mardosz, kl.IV, SP w Młyńczyskach, 34-606 Łukowica (n-l Bernadeta Tokarczyk)
|
|
III MIEJSCE: Anna Klag, kl.IV, SP w Jadamwoli, (n-l Anita Marcinowska) |
III MIEJSCE: Magdalena Mardosz, kl.IV, SP w Młyńczyskach, (n-l Bernadeta Tokarczyk) |
WYRÓŻNIENIA: Dominika Gacek, kl. III, SP w Borze, 34-424 Szaflary (n-l Gacek Halina)
Sebastian Kustwan, kl. III, SP w Borze, 34-424 Szaflary (n-l Gacek Halina)
Krystian Ledworuch, kl.III, SP w Podszklu, 34-472 Piekielnik (n-l Halina Buczek-Biszczak)
Agata Nędza, kl.IV, ZSPiG w Bańskiej Niżnej, 34-424 Szaflary (n-l Dorota Rokicka)
Natalia Tokarczyk, kl.III, SP w Jadamwoli, 34-606 Łukowica (n-l Anita Marcinowska)
|
|
WYRÓŻNIENIA: Dominika Gacek, kl. III, SP w Borze, (n-l Gacek Halina) |
WYRÓŻNIENIA: Sebastian Kustwan, kl. III, SP w Borze, (n-l Gacek Halina) |
|
|
|
WYRÓŻNIENIA: Krystian Ledworuch, kl.III, SP w Podszklu, (n-l Halina Buczek-Biszczak) |
WYRÓŻNIENIA: Agata Nędza, kl.IV, ZSPiG w Bańskiej Niżnej, (n-l Dorota Rokicka) |
WYRÓŻNIENIA: Natalia Tokarczyk, kl.III, SP w Jadamwoli, (n-l Anita Marcinowska) |
Kategoria klas V-VI:
I MIEJSCE: Martyna Stefanowicz, kl.VI, SP w Otałęży, 39-306 Górki (n-l Lidia Płatnikiewicz)
|
I MIEJSCE: Martyna Stefanowicz, kl.VI, SP w Otałęży, (n-l Lidia Płatnikiewicz) |
II MIEJSCE: Katarzyna Cieśla, kl.V, SP w Szalowej, 38-331 Szalowa (n-l Lucyna Jamer-Książkiewicz)
Alicja Pociecha, kl.VI, SP w Młyńczyskach, 34-606 Łukowica (n-l Bernadeta Tokarczyk)
|
|
II MIEJSCE: Katarzyna Cieśla, kl.V, SP w Szalowej, (n-l Lucyna Jamer-Książkiewicz) |
II MIEJSCE: Alicja Pociecha, kl.VI, SP w Młyńczyskach, (n-l Bernadeta Tokarczyk) |
III MIEJSCE: Patrycja Mól, kl.V, SP w Szalowej, 38-331 Szalowa (n-l Lucyna Jamer-Książkiewicz)
Gabriela Sikora, kl.V, SP w Bieśniku, 38-331 Szalowa (n-l Lucyna Jamer-Książkiewicz)
|
|
III MIEJSCE: Patrycja Mól, kl.V, SP w Szalowej, Lucyna Jamer-Książkiewicz) |
III MIEJSCE: Gabriela Sikora, kl.V, SP w Bieśniku, (n-l Lucyna Jamer-Książkiewicz) |
WYRÓŻNIENIA:
Agata Pater, kl.V, SP w Szalowej, 38-331 Szalowa (n-l Lucyna Jamer-Książkiewicz)
Paulina Szlembarska, kl.V, SP w Dębnie, 34-434 Dębno (n-l Grażyna Słowik)
Agnieszka Szrom, kl.VI, SP w Otałęży, 39-306 Górki (n-l Lidia Płatnikiewicz)
Klaudia Jędruszek, kl.V, SP w Zdowie, 42-421 Włodowice (n-l Ewa Plich)
Sylwia Sarapata, kl.VI, ZSPiG w Bańskiej Niżnej, 34-424 Szaflary (n-l Dorota Rokicka)
|
|
WYRÓŻNIENIA: Agata Pater, kl.V, SP w Szalowej, (n-l Lucyna Jamer-Książkiewicz) |
WYRÓŻNIENIA: Paulina Szlembarska, kl.V, SP w Dębnie, (n-l Grażyna Słowik) |
|
|
|
WYRÓŻNIENIA: Agnieszka Szrom, kl.VI, SP w Otałęży, (n-l Lidia Płatnikiewicz) |
WYRÓŻNIENIA: Klaudia Jędruszek, kl.V, SP w Zdowie, (n-l Ewa Plich) |
WYRÓŻNIENIA: Sylwia Sarapata, kl.VI, ZSPiG w Bańskiej Niżnej, (n-l Dorota Rokicka) |
Nowy Targ, 24.02.2010 r.
|