OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GMINY SZAFLARY
GMINA SZAFLARY
             

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

.:MENU:.

- AKTUALNOŚCI
- URZĄD GMINY
- KULTURA I SZTUKA
- SOŁECTWA
- SZKOŁY
- KONKURSY
- GOSPODARKA
- ORGANIZACJE
- TURYSTYKA
- SPORT
- HISTORIA
- PARAFIE
- ZDJĘCIA
- MAPY

.:FOTO:.

TATRY ZIMĄ

.:KALENDARZ:.

PORTAL / POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI KOLEJNY RAZ
ORGANIZOWAŁ ,,SPORTOWE WAKACJE”
POLSKA / MAŁOPOLSKIE / NOWOTARSKI

.:POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI KOLEJNY RAZ ORGANIZOWAŁ ,,SPORTOWE WAKACJE”:.


              UKS ,,Błękitni” Bańska Wyżna drugi raz brał udział w akcji. W tym roku obóz sportowy miał miejsce w Ustroniu Morskim. Nasi skoczkowie byli uczestnikami turnusu w dniach od 31.07.2007 - 14.08.2007r.
                 Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji, między innymi rejs statkiem po Bałtyku, wyjazd do Kołobrzegu, dwugodzinną zabawę z piratami, dyskotekę nad brzegiem morza, ogniska. Na jednym z ognisk zaprezentowały się wszystkie grupy. Sportowcy ze ZSPiG w Bańskiej Wyżnej recytowali wiersze gwarą góralską i zatańczyli ,,zbójnickiego”, za co otrzymali ogromne brawa.
                 Podczas całego turnusu dopisywała nam piękna słoneczna pogoda, więc kąpieli i zabaw w piasku było mnóstwo.
                 Obóz sportowy to przede wszystkim cykl treningów, co nie zawsze wzbudzało aplauz naszych chłopców, szczególnie rozruch o godzinie 7 rano. Cóż może być przyjemniejszego od biegu nadmorską plażą, i to na dystansie od mola do mola?
                 Wszyscy uczestnicy obozu, rodzice i dzieci dziękują Polskiemu Związkowi Narciarstwa za ,,Sportowe Wakacje 2007” oraz Urzędowi Gminy w Szaflarach.
                 Koszty turnusu pokrył częściowo PZN, a dopłatę uzyskaliśmy ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szaflarach.
                 Serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe oraz umożliwienie spędzenia dzieciom wakacji w pięknej nadmorskiej miejscowości.

Prezes UKS "Błękitni" Bańska Wyżna
mgr Maria Święs-Trzebunia

Dyrektor Zespołu Szkoły Podstawowej
i Gimnazjum w Bańskiej Wyżnej
mgr Elżbieta Ujczak


[URZĄD GMINY]  [KULTURA I SZTUKA]  [SOŁECTWA]  [SZKOŁY]  [GOSPODARKA]  [ORGANIZACJE]  [TURYSTYKA]  [SPORT]  [HISTORIA]  [PARAFIE]  [ZDJĘCIA]  [MAPY]