OFICJALNA STRONA INTERNETOWA GMINY SZAFLARY
GMINA SZAFLARY
             

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

.:MENU:.

- AKTUALNOŚCI
- URZĄD GMINY
- KULTURA I SZTUKA
- SOŁECTWA
- SZKOŁY
- KONKURSY
- GOSPODARKA
- ORGANIZACJE
- TURYSTYKA
- SPORT
- HISTORIA
- PARAFIE
- ZDJĘCIA
- MAPY
- PRZETARGI

.:FOTO:.

.:KALENDARZ:.

PORTAL / TURYSTYKA / AGROTURYSTYKA POLSKA / MAŁOPOLSKIE / NOWOTARSKI

.:GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNE:.

JAN HAJNOS, 34-424 Szaflary, ul. Kolejowa 9 i 10,
tel. 0-18 27-54-806, kategoria pierwsza
        Kwatera prywatna „Pod Skałką” położona jest w atrakcyjnej turystycznie wiosce z dogodną komunikacją. Znakomite miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Liczne szlaki turystyczne i spacerowe, stanowią atrakcję dla osób lubiących wędrować. Na terenie posesji znajduje się prywatne jezioro oraz urządzony teren rekreacyjny dla gości. Atrakcją w gospodarstwie jest hodowla pstrągów i pszczół. Gospodarze zapewniają miłą i serdeczną atmosferę. Na życzenie gości gospodyni przygotowuje potrawy regionalne: kwaśnicę, kluski, moskole. Możliwe przygotowywanie posiłków we własnym zakresie. Znajomość języka angielskiego, francuskiego i rosyjskiego. Do dyspozycji pokoje gościnne: 2 pok. 2-os., 1 pok. 3-os., 2 pok. 4-os., 3 łazienki, oddzielna kuchnia.
MARIA NĘDZA, Bańska Niżna ul. Papieska 153,
34-424 Szaflary
tel. 0-18 275-41-67
        Dom góralski atrakcyjnie położony z dala od tras komunikacyjnych.
Cisza, spokój, przepiękne widoki na Tatry przyciągają turystów przez cały rok. Sympatyczna gospodyni najlepiej gotuje potrawy regionalne: kwaśnicę z grulami, kapustę po góralsku, kluski scykane z omastą, tarcioki ze skwarkami.
Do dyspozycji pokoje gościnne: 1-pok. 2-os., 1 pok. 3-os., 3 pok. 4-os., 4 z łazienkami.
       

Maria i Władysław Nędza
Bańska Niżna ul. Papieska 153, 34-424 Szaflary

ANNA JAROSZ, Bańska Niżna 402,
34-424 Szaflary
tel. 0-18 275-48-25
        Gospodarstwo bardzo ładnie położone wsród gór i lasów w urokliwym zakątku Podhala. Doskonałe warunki wypoczynku dla rodzin z dziećmi przez cały rok. Możliwość zakupów produktów z gospodarstwa: masła, sera, mleka. Do dyspozycji pokoje gościnne: 3 pok. 4-os, 2 łazienki, kuchnia i świetlica wyłącznie dla gości.
MARIA i KAZIMIERZ GAWLAK, Bańska Niżna 48,
34-424 Szaflary
tel. 0-18 20-73-436
        Gospodarstwo malowniczo położone z widokami na Tatry. Gospodarze bardzo towarzyscy zapraszają gości przez cały rok. Posiłki goście przygotowują sobie sami w doskonale wyposażonej kuchni. Możliwość zakupu produktów z gospodarstwa: mleka, masła, śmietany, serów. Do dyspozycji pokoje gościnne: 5 pok. 2,3,4 osobowych, 3 łazienki, kuchnia.
ZOFIA I STANISŁAW WRÓBEL, Bańska Niżna 154,
34-424 Szaflary,
tel. 0-18 27-542-62, kategoria pierwsza Punkt Informacji Turystycznej.
        Gospodarstwo bardzo ładnie położone, dom dwupiętrowy z drewna i cegły. Pokoje urządzone w drewnie. Wydzielony i uporządkowany teren przeznaczony dla rodzin z dziećmi wyposażony w meble ogrodowe, grill, miejsce na ognisko, boisko, piaskownicę, huśtawki i zjeżdżalnię. Gospodyni bardzo dobrze gotuje, również potrawy regionalne. Goście mogą zakupić produkty z gospodarstwa - mleko, sery oscypki oraz świeże warzywa, a także wyroby z wełny owczej. Do dyspozycji pokoje gościnne: 2 pok. 2-os, 1 pok. 3-os, 2 pok 4-os, oddzielna kuchnia, świetlica, 5 łazienek.
ANNA I JÓZEF WRÓBEL, Bańska Niżna 154 a,
34-424 Szaflary
tel. 0-18 207-34-39
        Gospodarstwo położone na malowniczym wzgórzu, z pięknym widokiem na Tatry. Świetne tereny rekreacyjne w ciągu całego roku. Bardzo dobra kuchnia regionalna. Dobrze oznaczone trasy turystyczne dla lubiących wędrówki piesze i rowerowe. W pobliskim lesie możliwość zbierania grzybów i jagód. Gospodarze organizują kuligi, pieczenie barana, angażują się i gości w różnego rodzaju imprezy folklorystyczne. Bańska Niżna sprawia że, jest to wspaniałe miejsce wypoczynku dla gości, a jednocześnie umożliwia codzienne bywanie w Zakopanem czy Nowym Targu ze względu na niewielkie odległości. Do dyspozycji gości: 2 pok. 3-os., 2 pok. 2-os. i 1 pok. 1-os. z łazienkami.

[URZĄD GMINY]  [KULTURA I SZTUKA]  [SOŁECTWA]  [SZKOŁY]  [GOSPODARKA]  [ORGANIZACJE]  [TURYSTYKA]  [SPORT]  [HISTORIA]  [PARAFIE]  [ZDJĘCIA]  [MAPY]